KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667438
nr 1266 7438
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "The Beuty and the Beast". Signerad. Olja på duk, 70x120 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:26:04
29/7 14:55:26